G6Z-1F-ARDC12
OmronOmron
G6Z-1F-ARDC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY RF SPDT 10MA 12V
Φύλλα δεδομένων: G6Z-1F-ARDC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G6Z-1F-ARDC12
Αριθμός εξαρτήματος G6Z-1F-ARDC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY RF SPDT 10MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10806 pcs Φύλλο δεδομένων G6Z-1F-ARDC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 30VAC, 30VDC - Max
Σειρά G6Z Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα G6Z 8066M
G6Z1FAR12DC
G6Z1FARDC12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10mA Επικοινωνία Υλικό Copper (Cu), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6Z-1F-A DC9
G6Z-1F-A DC9
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 10MA 9V
Σε απόθεμα: 4184 pcs
Κατεβάστε: G6Z-1F-A DC9.pdf
RFQ
G6Z-1F-A DC5
G6Z-1F-A DC5
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 10MA 5V
Σε απόθεμα: 5868 pcs
Κατεβάστε: G6Z-1F-A DC5.pdf
RFQ
G6Z-1F-A-TR DC12
G6Z-1F-A-TR DC12
Κατεβάστε: G6Z-1F-A-TR DC12.pdf
G6Z-1F-TR DC24
G6Z-1F-TR DC24
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 10MA 24V
Κατεβάστε: G6Z-1F-TR DC24.pdf
G6Z-1F-R DC5
G6Z-1F-R DC5
Κατεβάστε: G6Z-1F-R DC5.pdf
G6Z-1F-A-TR DC4.5
G6Z-1F-A-TR DC4.5
Περιγραφή: RELAY RF SPDT 10MA 4.5V
Κατεβάστε: G6Z-1F-A-TR DC4.5.pdf
G6Z-1F-R DC12
G6Z-1F-R DC12