G6RL-1A4-ASI-DC24
OmronOmron
G6RL-1A4-ASI-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Φύλλα δεδομένων: G6RL-1A4-ASI-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6RL-1A4-ASI-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42136 pcs Φύλλο δεδομένων G6RL-1A4-ASI-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom
Σειρά G6RL Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G6RL-1A4-ASI DC24
G6RL1A4ASI24DC
G6RL1A4ASIDC24
G6RL5057H
Z2908
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Indium (AgSnIn)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.62 kOhms
πηνίο ισχύος 220 mW πηνίο Τρέχουσα 9.2mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6RN-1 DC18
G6RN-1 DC18
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V
Σε απόθεμα: 41086 pcs
Κατεβάστε: G6RN-1 DC18.pdf
RFQ
G6RL-1A4-ASI DC6
G6RL-1A4-ASI DC6
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI DC6.pdf
RFQ
G6RL-1A4-ASI-DC12
G6RL-1A4-ASI-DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI-DC12.pdf
G6RL-1A4-ASI-DC3
G6RL-1A4-ASI-DC3
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 3V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI-DC3.pdf
G6RL-1A4-ASI DC9
G6RL-1A4-ASI DC9
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI DC9.pdf
G6RL-1A-ASI-DC24
G6RL-1A-ASI-DC24
Κατεβάστε: G6RL-1A-ASI-DC24.pdf
G6RN-1 DC24
G6RN-1 DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Κατεβάστε: G6RN-1 DC24.pdf
G6RL-1A-ASI-DC12
G6RL-1A-ASI-DC12
Κατεβάστε: G6RL-1A-ASI-DC12.pdf
G6RN-1 DC48
G6RN-1 DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 48V
Κατεβάστε: G6RN-1 DC48.pdf
G6RL-1A4-ASI DC48
G6RL-1A4-ASI DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI DC48.pdf
G6RN-1 DC12
G6RN-1 DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V
Κατεβάστε: G6RN-1 DC12.pdf
G6RL-1A4-ASI-DC5
G6RL-1A4-ASI-DC5
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Κατεβάστε: G6RL-1A4-ASI-DC5.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών