G6HU-2-100-DC3
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: G6HU-2-100-DC3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6HU-2-100-DC3 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4630 pcs Φύλλο δεδομένων G6HU-2-100-DC3.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 2.25 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC, 110VDC - Max
Σειρά G6H Χρόνος αποδέσμευσης 3ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα G6HK1038A
G6HU21003DC
G6HU2100DC3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 3ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 3VDC Coil Τύπος Latching, Single Coil
πηνίο Αντίσταση 90 Ohms πηνίο ισχύος 100 mW
πηνίο Τρέχουσα 33.3mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6HU-2 DC4.5
G6HU-2 DC4.5