G6H-2-100-DC12
OmronOmron
G6H-2-100-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: G6H-2-100-DC12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6H-2-100-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4288 pcs Φύλλο δεδομένων G6H-2-100-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC, 110VDC - Max
Σειρά G6H Χρόνος αποδέσμευσης 2ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα G6EK1042R
G6H210012DC
G6H2100DC12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 3ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.03 kOhms πηνίο ισχύος 140 mW
πηνίο Τρέχουσα 11.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6H-2-100-DC3
G6H-2-100-DC3
Κατασκευαστές: Omron
Σε απόθεμα: 5623 pcs
Κατεβάστε: G6H-2-100-DC3.pdf
RFQ
G6H-2-DC24
G6H-2-DC24
Σε απόθεμα: 5751 pcs
Κατεβάστε: G6H-2-DC24.pdf
RFQ
G6H-2 DC18
G6H-2 DC18