G6CK-2117P-US-DC12
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Φύλλα δεδομένων: G6CK-2117P-US-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6CK-2117P-US-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17796 pcs Φύλλο δεδομένων G6CK-2117P-US-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά G6C Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G6CK-2117P-USDC12
G6CK1154A
G6CK2117PUS12DC
G6CK2117PUSDC12
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free
Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 515 Ohms
πηνίο ισχύος 280 mW πηνίο Τρέχουσα 23.3mA