G6B-4BND-DC24
OmronOmron
G6B-4BND-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP SPST X 4 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: G6B-4BND-DC24.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 962 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G6B-4BND-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G6B-4BND-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURP SPST X 4 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 962 pcs Φύλλο δεδομένων G6B-4BND-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G6B-4 Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Τύπος ρελέ General Purpose with Socket Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G6B-4BND-DC24-ND
G6B41036B
G6B4BND24DC
G6B4BNDDC24
Z2983
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose with Socket Relay SPST-NO (1 Form A) x 4 24VDC Coil DIN Rail Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) x 4
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.88 kOhms πηνίο ισχύος 200 mW
πηνίο Τρέχουσα 10.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6B-4CB DC24
G6B-4CB DC24
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Σε απόθεμα: 603 pcs
Κατεβάστε: G6B-4CB DC24.pdf
RFQ
G6B-47BND DC12
G6B-47BND DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURP SPST X 4 5A 12V
Σε απόθεμα: 656 pcs
Κατεβάστε: G6B-47BND DC12.pdf
RFQ
G6B-4BND DC12
G6B-4BND DC12