G5V-2-H-DC24
OmronOmron
G5V-2-H-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Φύλλα δεδομένων: G5V-2-H-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G5V-2-H-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G5V-2-H-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48009 pcs Φύλλο δεδομένων G5V-2-H-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC, 125VDC - Max
Σειρά G5V-2 Χρόνος αποδέσμευσης 3ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα G5V 8039M
G5V2H24DC
G5V2HDC24
Z772
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 65°C
Λειτουργήστε Ώρα 7ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.6 kOhms πηνίο ισχύος 360 mW
πηνίο Τρέχουσα 15.0mA