G5Q1A4EUDC12
OmronOmron
G5Q1A4EUDC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: G5Q1A4EUDC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G5Q1A4EUDC12
Αριθμός εξαρτήματος G5Q1A4EUDC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67113 pcs Φύλλο δεδομένων G5Q1A4EUDC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 277VAC, 30VDC - Max
Σειρά G5Q-EU Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα G5Q-1A4-EU DC12
G5Q1A4EUDC12-ND
Z5836
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G5Q-1A4 DC24
G5Q-1A4 DC24
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Σε απόθεμα: 75163 pcs
Κατεβάστε: G5Q-1A4 DC24.pdf
RFQ
G5Q-1A4-EL3-HA DC24
G5Q-1A4-EL3-HA DC24
Σε απόθεμα: 64547 pcs
Κατεβάστε: G5Q-1A4-EL3-HA DC24.pdf
RFQ
G5Q-1A4-EL3-HA DC12
G5Q-1A4-EL3-HA DC12
Κατεβάστε: G5Q-1A4-EL3-HA DC12.pdf
G5Q-1A4 DC5
G5Q-1A4 DC5
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Κατεβάστε: G5Q-1A4 DC5.pdf
G5Q-1A4 DC48
G5Q-1A4 DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V