G5LE-1A-VDDC12
OmronOmron
G5LE-1A-VDDC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: G5LE-1A-VDDC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G5LE-1A-VDDC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87427 pcs Φύλλο δεδομένων G5LE-1A-VDDC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά G5LE Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G5LE-1A-VDDC12-ND
G5LE1AVD12DC
G5LE1AVDDC12
G5LN8248G
Z8454
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 360 Ohms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 33.3mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G5LE-1A-G DC12
G5LE-1A-G DC12
Κατασκευαστές: Omron
Κατεβάστε: G5LE-1A-G DC12.pdf
RFQ
G5LE-1A4 DC12
G5LE-1A4 DC12
Κατεβάστε: G5LE-1A4 DC12.pdf
RFQ
G5LE-1A4 DC3
G5LE-1A4 DC3
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 3V