G5LE-1-VDDC24
OmronOmron
G5LE-1-VDDC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Φύλλα δεδομένων: G5LE-1-VDDC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G5LE-1-VDDC24
Αριθμός εξαρτήματος G5LE-1-VDDC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79881 pcs Φύλλο δεδομένων G5LE-1-VDDC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά G5LE Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G5LE-1-VD DC24
G5LE-1-VDDC24-ND
G5LE1VD24DC
G5LE1VDDC24
G5LN8227D
Z3624
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.44 kOhms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 16.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G5LE-14 DC48
G5LE-14 DC48
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Σε απόθεμα: 74414 pcs
Κατεβάστε: G5LE-14 DC48.pdf
RFQ
G5LE-14 DC3
G5LE-14 DC3
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V
Σε απόθεμα: 73333 pcs
Κατεβάστε: G5LE-14 DC3.pdf
RFQ
G5LE-1-G DC12
G5LE-1-G DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Κατεβάστε: G5LE-1-G DC12.pdf
G5LE-1-G DC9
G5LE-1-G DC9
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
Κατεβάστε: G5LE-1-G DC9.pdf
G5LE-1-G DC24
G5LE-1-G DC24
Κατεβάστε: G5LE-1-G DC24.pdf
G5LE-14 DC18
G5LE-14 DC18
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
Κατεβάστε: G5LE-14 DC18.pdf
G5LE-14 DC5
G5LE-14 DC5
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Κατεβάστε: G5LE-14 DC5.pdf
G5LE-1-G DC20
G5LE-1-G DC20
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 20V
Κατεβάστε: G5LE-1-G DC20.pdf
G5LE-14 DC12
G5LE-14 DC12
Κατεβάστε: G5LE-14 DC12.pdf
G5LE-1-VDDC12
G5LE-1-VDDC12
Κατεβάστε: G5LE-1-VDDC12.pdf
G5LE-14 DC24
G5LE-14 DC24
Κατεβάστε: G5LE-14 DC24.pdf
G5LE-1-SDC24
G5LE-1-SDC24
Κατεβάστε: G5LE-1-SDC24.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών