| Αριθμός εξαρτήματος | G5LE-1-ASI-VDDC24 | Κατασκευαστής | Omron |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 76577 pcs | Φύλλο δεδομένων | G5LE-1-ASI-VDDC24.pdf |
| Ενεργοποίηση Τάσης (Max) | 18 VDC | Απενεργοποίηση Τάσης (Min) | 2.4 VDC |
| Στυλ λήξης | PC Pin | εναλλαγή τάσης | 250VAC, 125VDC - Max |
| Σειρά | G5LE | Χρόνος αποδέσμευσης | 5ms |
| Τύπος ρελέ | General Purpose | Συσκευασία | Tray |
| Αλλα ονόματα | G5LE1ASIVD24DC G5LE1ASIVDDC24 G5LN8057C |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Λειτουργήστε Ώρα | 10ms | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Λεπτομερής περιγραφή | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole | Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) | 10A |
| Επικοινωνία Υλικό | Silver Tin Oxide (AgSnO) | Φόρμα Επικοινωνίας | SPDT (1 Form C) |
| πηνίο τάσης | 24VDC | Coil Τύπος | Non Latching |
| πηνίο Αντίσταση | 1.44 kOhms | πηνίο ισχύος | 400 mW |
| πηνίο Τρέχουσα | 16.7mA |