G5G-1A-DC24
OmronOmron
G5G-1A-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Φύλλα δεδομένων: G5G-1A-DC24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G5G-1A-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G5G-1A-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4266 pcs Φύλλο δεδομένων G5G-1A-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά G5G Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G5G-1ADC24
G5G-1ADC24-ND
G5G1ADC24
Z3105
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.15 kOhms
πηνίο ισχύος 500 mW πηνίο Τρέχουσα 20.8mA