G5B-1-H-DC12
OmronOmron
Omron
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
Φύλλα δεδομένων: G5B-1-H-DC12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G5B-1-H-DC12
Αριθμός εξαρτήματος G5B-1-H-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4308 pcs Φύλλο δεδομένων G5B-1-H-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά G5B Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G5B-1-H-DC12-ND
G5B1H12DC
G5B1HDC12
G6RN8008E
Z2348
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA