G2R-1Z4-AC120
OmronOmron
G2R-1Z4-AC120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1Z4-AC120.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1Z4-AC120
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1Z4-AC120 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9789 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1Z4-AC120.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 96 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 36 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R1Z4AC120 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 120VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 6.5 kOhms πηνίο ισχύος 0.9 VA
πηνίο Τρέχουσα 7.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-2-AC110
G2R-2-AC110
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Σε απόθεμα: 11777 pcs
Κατεβάστε: G2R-2-AC110.pdf
RFQ
G2R-2 DC9
G2R-2 DC9
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 9V