G2R-1AZ4-DC24
OmronOmron
G2R-1AZ4-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1AZ4-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1AZ4-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1AZ4-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15349 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1AZ4-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R1AZ4DC24 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.1 kOhms
πηνίο ισχύος 530 mW πηνίο Τρέχουσα 21.8mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1A4-T130 DC48
G2R-1A4-T130 DC48
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
Σε απόθεμα: 4333 pcs
Κατεβάστε: G2R-1A4-T130 DC48.pdf
RFQ
G2R-1B-E AC24
G2R-1B-E AC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Σε απόθεμα: 12887 pcs
Κατεβάστε: G2R-1B-E AC24.pdf
RFQ
G2R-1B-E DC24
G2R-1B-E DC24