G2R-1A4-AC220
OmronOmron
G2R-1A4-AC220 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1A4-AC220.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1A4-AC220
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1A4-AC220 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9695 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1A4-AC220.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 176 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 66 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R1A4220AC
G2R1A4AC220
G2RN8328F
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 220VAC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 220VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 25 kOhms πηνίο ισχύος 0.9 VA
πηνίο Τρέχουσα 4.1mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1A4-DC12
G2R-1A4-DC12
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Σε απόθεμα: 31417 pcs
Κατεβάστε: G2R-1A4-DC12.pdf
RFQ
G2R-1A4 DC9
G2R-1A4 DC9
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 9V