G2R-1-SND-DC12
OmronOmron
G2R-1-SND-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1-SND-DC12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1-SND-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4992 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1-SND-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 440VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2RS Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G2R1SNDDC12 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 278 Ohms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 43.2mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1-SN-DC24
G2R-1-SN-DC24
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Σε απόθεμα: 5567 pcs
Κατεβάστε: G2R-1-SN-DC24.pdf
RFQ
G2R-1-SN-DC12
G2R-1-SN-DC12
Σε απόθεμα: 4902 pcs
Κατεβάστε: G2R-1-SN-DC12.pdf
RFQ
G2R-1-SND DC6(S)
G2R-1-SND DC6(S)
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V