G2R-1-H-DC24
OmronOmron
G2R-1-H-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1-H-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1-H-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1-H-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26992 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1-H-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R-1-H DC24 BY OMI
G2R-1-H-DC24-ND
G2R1H24DC
G2R1HDC24
G2R1HDC24BYOMI
G2RN8557B
Z3120
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.6 kOhms πηνίο ισχύος 360 mW
πηνίο Τρέχουσα 15.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1-S AC120(S)
G2R-1-S AC120(S)
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Σε απόθεμα: 11411 pcs
Κατεβάστε: G2R-1-S AC120(S).pdf
RFQ
G2R-1-H-T130 DC12
G2R-1-H-T130 DC12
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Κατεβάστε: G2R-1-H-T130 DC12.pdf
RFQ
G2R-1-S AC110(S)
G2R-1-S AC110(S)
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V