G2R-1-E-ASI-DC24
OmronOmron
G2R-1-E-ASI-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1-E-ASI-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1-E-ASI-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13234 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1-E-ASI-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R-1-E-ASI DC24
G2R-1-E-ASI DC24 BY OMI
G2R1EASI24DC
G2R1EASIDC24
G2R1EASIDC24BYOMI
G2RN8137B
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.1 kOhms
πηνίο ισχύος 530 mW πηνίο Τρέχουσα 21.8mA