G2R-1-E-AC110
OmronOmron
G2R-1-E-AC110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1-E-AC110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1-E-AC110
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1-E-AC110 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11226 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1-E-AC110.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 33 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R1E110AC
G2R1EAC110
G2RN8120H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VAC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 110VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 4.6 kOhms πηνίο ισχύος 0.9 VA
πηνίο Τρέχουσα 10.6mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1-E DC9
G2R-1-E DC9
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 9V
Σε απόθεμα: 25988 pcs
Κατεβάστε: G2R-1-E DC9.pdf
RFQ
G2R-1-E-AC24
G2R-1-E-AC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Σε απόθεμα: 14671 pcs
Κατεβάστε: G2R-1-E-AC24.pdf
RFQ
G2R-1-E-AC120
G2R-1-E-AC120
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 120V
Κατεβάστε: G2R-1-E-AC120.pdf
G2R-1-E DC18
G2R-1-E DC18
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
Κατεβάστε: G2R-1-E DC18.pdf
G2R-1-E-ASI DC18
G2R-1-E-ASI DC18
Κατεβάστε: G2R-1-E-ASI DC18.pdf
G2R-1-DC5
G2R-1-DC5
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Κατεβάστε: G2R-1-DC5.pdf
G2R-1-E AC220
G2R-1-E AC220
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 220V
Κατεβάστε: G2R-1-E AC220.pdf
G2R-1-E-ASI DC48
G2R-1-E-ASI DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Κατεβάστε: G2R-1-E-ASI DC48.pdf
G2R-1-E DC100
G2R-1-E DC100
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 100V
Κατεβάστε: G2R-1-E DC100.pdf
G2R-1-E-ASI AC220
G2R-1-E-ASI AC220
Κατεβάστε: G2R-1-E-ASI AC220.pdf
G2R-1-E AC12
G2R-1-E AC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Κατεβάστε: G2R-1-E AC12.pdf
G2R-1-E-AC240
G2R-1-E-AC240
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V
Κατεβάστε: G2R-1-E-AC240.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών