D3V-62-1C24
OmronOmron
D3V-62-1C24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V
Φύλλα δεδομένων: D3V-62-1C24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-62-1C24
Αριθμός εξαρτήματος D3V-62-1C24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5174 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-62-1C24.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης 6.118gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Αλλα ονόματα D3V621C24
D3V621C24BYOMI
Z4953
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.600" (15.2mm)
Δύναμη λειτουργίας 60gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.060" (1.5mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC)