D3V-16G2-1C5
OmronOmron
D3V-16G2-1C5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Φύλλα δεδομένων: D3V-16G2-1C5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-16G2-1C5
Αριθμός εξαρτήματος D3V-16G2-1C5 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36307 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-16G2-1C5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης 14gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Αλλα ονόματα D3V16G21C5
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.600" (15.2mm)
Δύναμη λειτουργίας 125gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.031" (0.8mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 10A (DC)