D3V-16G-3C5
OmronOmron
D3V-16G-3C5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Φύλλα δεδομένων: D3V-16G-3C5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-16G-3C5
Αριθμός εξαρτήματος D3V-16G-3C5 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76997 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-16G-3C5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα D3V16G3C5
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 200gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.012" (0.3mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 10A (DC)