D3V-161M-1C25
OmronOmron
D3V-161M-1C25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Φύλλα δεδομένων: D3V-161M-1C25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-161M-1C25
Αριθμός εξαρτήματος D3V-161M-1C25 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4764 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-161M-1C25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.031" (0.79mm) Αλλα ονόματα D3V161M1C25
D3V161M1C25BYOMI
Z4800
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.600" (15.2mm)
Δύναμη λειτουργίας 200gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.025" (0.6mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 10A (DC)