D2JW-011-MD
OmronOmron
D2JW-011-MD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
Φύλλα δεδομένων: D2JW-011-MD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D2JW-011-MD
Αριθμός εξαρτήματος D2JW-011-MD Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10665 pcs Φύλλο δεδομένων D2JW-011-MD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Στυλ λήξης Wire Leads
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά D2JW
Δύναμη απελευθέρωσης 100gf Pretravel 0.024" (0.6mm)
Συσκευασία Bulk Overtravel 0.011" (0.3mm)
Αλλα ονόματα D2JW-011-MD-ND
D2JW011MD
SW1159
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Θέση λειτουργίας 0.319" (8.1mm) Δύναμη λειτουργίας 250gf
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.004" (0.1mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA (DC) Κύκλωμα SPDT