Z-15GS55-B
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: Z-15GS55-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Z-15GS55-B
Αριθμός εξαρτήματος Z-15GS55-B Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4002 pcs Φύλλο δεδομένων Z-15GS55-B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Screw Terminal Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά Z Δύναμη απελευθέρωσης 114gf
Pretravel 0.015" (0.4mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Αλλα ονόματα Z-15GS55-B-ND
Z10602
Z15GS55B
Θερμοκρασία λειτουργίας -15°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 1.110" (28.2mm)
Δύναμη λειτουργίας 250 ~ 350gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 20,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP62 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.002" (0.05mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC), 6A (DC) Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Round (Pin Plunger)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Z-15GQ8
Z-15GQ8
Σε απόθεμα: 8397 pcs
Κατεβάστε: Z-15GQ8.pdf
RFQ
Z-15GS55-MR 0.5M
Z-15GS55-MR 0.5M
Σε απόθεμα: 2614 pcs
Κατεβάστε: Z-15GS55-MR 0.5M.pdf
RFQ
Z-15GQ8-B
Z-15GQ8-B
Κατεβάστε: Z-15GQ8-B.pdf
Z-15GW-B
Z-15GW-B
Κατεβάστε: Z-15GW-B.pdf
Z-15GQ7-B
Z-15GQ7-B
Περιγραφή: SWITCH SPDT 15A PNL MNT PLUNGER
Κατεβάστε: Z-15GQ7-B.pdf
Z-15GW
Z-15GW
Κατεβάστε: Z-15GW.pdf
Z-15GQA55-B5V
Z-15GQA55-B5V
Κατεβάστε: Z-15GQA55-B5V.pdf
Z-15GW-BT
Z-15GW-BT
Περιγραφή: BASIC SWITCH
Κατεβάστε: Z-15GW-BT.pdf
Z-15GS
Z-15GS
Κατεβάστε: Z-15GS.pdf
Z-15GS55-B7-K
Z-15GS55-B7-K
Περιγραφή: SWTCH SPDT 15A SLIM SPRING PLNGR
Κατεβάστε: Z-15GS55-B7-K.pdf
Z-15GS-B
Z-15GS-B
Κατεβάστε: Z-15GS-B.pdf
Z-15GS55-MD 1M
Z-15GS55-MD 1M
Κατεβάστε: Z-15GS55-MD 1M.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών