Z-15GD55-MD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: Z-15GD55-MD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Z-15GD55-MD
Αριθμός εξαρτήματος Z-15GD55-MD Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4012 pcs Φύλλο δεδομένων Z-15GD55-MD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Cable Leads Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά Z Δύναμη απελευθέρωσης 114gf
Pretravel 0.071" (1.8mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Αλλα ονόματα Z-15GD55-MD-ND
Z10575
Z15GD55MD
Z15GD55MDNC
Θερμοκρασία λειτουργίας -15°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.846" (21.5mm)
Δύναμη λειτουργίας 540gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 20,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP62 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.002" (0.05mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC), 6A (DC) Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Round (Pin Plunger)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Z-15GD55-ML
Z-15GD55-ML
Σε απόθεμα: 1860 pcs
Κατεβάστε: Z-15GD55-ML.pdf
RFQ
Z-15GD55
Z-15GD55
Σε απόθεμα: 9228 pcs
Κατεβάστε: Z-15GD55.pdf
RFQ
Z-15GD55-MR 1M
Z-15GD55-MR 1M
Κατεβάστε: Z-15GD55-MR 1M.pdf
Z-15GD55-B7-K
Z-15GD55-B7-K
Περιγραφή: SWTCH SPDT 15A SHORT SPRNG PLNGR
Κατεβάστε: Z-15GD55-B7-K.pdf
Z-15GD-K
Z-15GD-K