XW2R-P20GD-T
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XW2R I/O TB SPRNG 20PT GEN DIN
Φύλλα δεδομένων: XW2R-P20GD-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XW2R-P20GD-T
Αριθμός εξαρτήματος XW2R-P20GD-T Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή XW2R I/O TB SPRNG 20PT GEN DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1482 pcs Φύλλο δεδομένων XW2R-P20GD-T.pdf
Gauge Wire 14-28 AWG Πλάτος 1.969" (50.00mm)
Τάση - Ονομαστική 125VAC Σειρά XW2R
Διαδικασία Side Σύνδεση Terminal Blocks - Screw Connection Θέσεις / Πολωνοί 20
Αλλα ονόματα XW2RP20GDT Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος 2.535" (64.39mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Female 14-28 AWG
Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) 1A Ελέγχου Πλευρά Σύνδεση Rectangular, Female