WLNJ-30TSLD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: WLNJ-30TSLD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WLNJ-30TSLD
Αριθμός εξαρτήματος WLNJ-30TSLD Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4398 pcs Φύλλο δεδομένων WLNJ-30TSLD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Screw Terminal Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά WL Δύναμη απελευθέρωσης -
Pretravel 0.787" (20.0mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel - Αλλα ονόματα WLNJ30TSLD
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας -
Δύναμη λειτουργίας 150gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Χαρακτηριστικά LED Indicator ηλεκτρική ζωή 750,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι - τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 6A (DC)
Κύκλωμα SPDT (DB/DM) ενεργοποιητής Τύπος Spring, Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WLNJ-55
WLNJ-55