V600-D23P61
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 256 BYTE RF-ID TAG
Φύλλα δεδομένων: V600-D23P61.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 962 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V600-D23P61
Αριθμός εξαρτήματος V600-D23P61 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 962 pcs Φύλλο δεδομένων V600-D23P61.pdf
Γραπτή μνήμη 254kB (User) Τεχνολογία Passive
Στυλ Encapsulated Πρότυπα -
Μέγεθος / Διαστάσεις 32.00mm x 24.00mm x 6.00mm Σειρά -
Αλλα ονόματα V600D23P61 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C