V530-L2002
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2D CODE READER CHASSIS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: V530-L2002.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 43 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V530-L2002
Αριθμός εξαρτήματος V530-L2002 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 43 pcs Φύλλο δεδομένων V530-L2002.pdf
Βάρος 0.22 lb (99.79g) Τάσης - Προμήθεια -
Οπτικό πεδίο (ελάχιστο) 20.0mm x 20.0mm Οπτικό πεδίο (μέγιστο) 40.0mm x 40.0mm
Τύπος 2D Code Reader Στυλ λήξης Cable with Connector
Σειρά V530-L Τύπος αισθητήρα -
Ρυθμός σάρωσης - Ανάλυση -
Αλλα ονόματα V530L2002 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Πηγή φωτός Integrated (White)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απόσταση εγκατάστασης 105.0mm