TL-YS15MB1-US
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX PNP 10-30VDC 15MM
Φύλλα δεδομένων: TL-YS15MB1-US.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 672 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL-YS15MB1-US
Αριθμός εξαρτήματος TL-YS15MB1-US Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSOR PROX PNP 10-30VDC 15MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 672 pcs Φύλλο δεδομένων TL-YS15MB1-US.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.591" (15mm)
απόκριση συχνότητας 40Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου PNP-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα TLYS15MB1US
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP66, NEMA 1,3,4,12,13 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP66, NEMA 1,3,4,12,13 Module