SC18-0-250
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCS SAFETY CONTACT ASSY SPEC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 828 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC18-0-250
Αριθμός εξαρτήματος SC18-0-250 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 828 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 82375-0559
SC180250
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Σχετικά προϊόντα
SC171MLTRT
SC171MLTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 10MLPD
Σε απόθεμα: 66247 pcs
Κατεβάστε: SC171MLTRT.pdf
RFQ
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
Σε απόθεμα: 4373 pcs
Κατεβάστε: SC1808JKNPOWBN330.pdf
RFQ
SC18-19
SC18-19
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: SAXXON CABLE CLIP 6MM
Κατεβάστε:
SC173AMLTRT
SC173AMLTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
Κατεβάστε: SC173AMLTRT.pdf
SC17E
SC17E
Κατασκευαστές: Swanstrom Tools
Περιγραφή: CUTTER TAPER SHORT NOSE SHEAR
Κατεβάστε: SC17E.pdf
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: SAXXON CABLE CLIP 7MM
Κατεβάστε:
SC18-3Q
SC18-3Q
Περιγραφή: 8MM SAXXON CABLE CLIP
SC1808KKX7RTBB102
SC1808KKX7RTBB102
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Κατεβάστε: SC1808KKX7RTBB102.pdf
SC172MLTRT
SC172MLTRT
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 10MLPD
Κατεβάστε: SC172MLTRT.pdf
SC174MLTRT
SC174MLTRT
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 10MLPD
Κατεβάστε: SC174MLTRT.pdf
SC18-2SP-1945-2000C
SC18-2SP-1945-2000C
Περιγραφή: SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
Σε απόθεμα: 364 pcs
SC173MLTRT
SC173MLTRT
Κατεβάστε: SC173MLTRT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών