SC12-NPTM20
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC12-NPTM20
Αριθμός εξαρτήματος SC12-NPTM20 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 3005 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 44512-1010
SC12NPTM20
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Σχετικά προϊόντα
SC12-M20A10
SC12-M20A10
Περιγραφή: M20 TO NPT ADAPTER
Σε απόθεμα: 7468 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SC1205CSTRT
SC1205CSTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Κατεβάστε: SC1205CSTRT.pdf
RFQ
SC12-M20NPTSS
SC12-M20NPTSS
Περιγραφή: M20 TO 1/2 INCH NPT ADAPTER SS
Σε απόθεμα: 935 pcs
Κατεβάστε:
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Κατεβάστε: SC1202CST3.3TRT.pdf
SC12-M2010
SC12-M2010
Περιγραφή: M20 CORD GRIP (7-10MM ID)
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
Περιγραφή: M13.5 CORD GRIP
SC1202CSTTRT
SC1202CSTTRT
Περιγραφή: IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
Κατεβάστε: SC1202CSTTRT.pdf
SC12-M20NPTS
SC12-M20NPTS
Περιγραφή: M20 TO NPT ADAPTER (STEEL)
SC12-M20CG90
SC12-M20CG90
Περιγραφή: M20 CORD GRIP (4-5MM ID)
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
Περιγραφή: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
SC12-M20PG11
SC12-M20PG11
Περιγραφή: BS 20MM PG 11 ADAPTER
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
Περιγραφή: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών