S8JX-P60005N
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 600W
Φύλλα δεδομένων: S8JX-P60005N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Κατάσταση αποθεμάτων 120 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S8JX-P60005N
Αριθμός εξαρτήματος S8JX-P60005N Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 120 pcs Φύλλο δεδομένων S8JX-P60005N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.44" L x 3.06" W x 4.67" H (239.8mm x 77.6mm x 118.5mm) Σειρά S8JX-P
Ισχύς (Watts) 600W Αλλα ονόματα S8JXP60005N
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Load Sharing, Universal Input Αποδοτικότητα 76%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 120A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 120A