S82J-60024
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 600W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S82J-60024
Αριθμός εξαρτήματος S82J-60024 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4914 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 100, 200 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.69" L x 6.65" W x 3.62" H (170.0mm x 169.0mm x 92.0mm)
Σειρά S82J Ισχύς (Watts) 600W
Αλλα ονόματα Q2108441
S82J60024
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 100, 200 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 27A εγκρίσεις CE, CSA, UL, UR, VDE