S82J-01005D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 100W
Φύλλα δεδομένων: S82J-01005D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S82J-01005D
Αριθμός εξαρτήματος S82J-01005D Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4530 pcs Φύλλο δεδομένων S82J-01005D.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 3.54" L x 1.38" W x 3.82" H (90.0mm x 35.0mm x 97.0mm)
Σειρά S82J Ισχύς (Watts) 100W
Αλλα ονόματα S82J01005D Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 2A 85 ~ 132 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εγκρίσεις CE, CSA, UL, UR, VDE