S3200-COCF2071
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OPTICAL FIBER FULL LOCK CONNECTO
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 679 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 679 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S3200-COCF2071 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 679 pcs Φύλλο δεδομένων
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 80 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S320M
S320M
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1KV 320A DO205
Σε απόθεμα: 2518 pcs
Κατεβάστε: S320M.pdf
RFQ
S320
S320
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AA
Σε απόθεμα: 266387 pcs
Κατεβάστε: S320.pdf
RFQ
S32/CUL
S32/CUL
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 3PDT 25A 125V
Κατεβάστε: S32/CUL.pdf
S32-175-L
S32-175-L
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: STRONGHOLD CABLE TIE, 32.09"L (8
Κατεβάστε: S32-175-L.pdf
S320K
S320K
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 320A DO205AB
Κατεβάστε: S320K.pdf
S32-175-L0
S32-175-L0
Κατασκευαστές: Panduit
Κατεβάστε: S32-175-L0.pdf
S320J
S320J
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 320A DO205AB
Κατεβάστε: S320J.pdf
S320E
S320E
Κατασκευαστές: Swanstrom Tools
Περιγραφή: PLIERS ELEC LONG NOSE 6.86"
Κατεβάστε: S320E.pdf
S320KR
S320KR
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 320A DO9
Κατεβάστε: S320KR.pdf
S320JR
S320JR
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 320A DO9
Κατεβάστε: S320JR.pdf
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: RELAY SSR AC OUT 1CH 0.3A PCB
Κατεβάστε:
S32
S32
Κατασκευαστές: NKK Switches
Κατεβάστε: S32.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών