R88D-WN15H-ML2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SERVO DRIVER 11.6A 230V LOAD
Φύλλα δεδομένων: R88D-WN15H-ML2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 36 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R88D-WN15H-ML2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SERVO DRIVER 11.6A 230V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36 pcs Φύλλο δεδομένων R88D-WN15H-ML2.pdf
Βάρος 4.7 lbs (2.1kg) Ισχύς - Φορτίο 1.5kW
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 230VAC Τάση - Φορτίο 230 V
Τύπος Module Σειρά OMNUC W
Αλλα ονόματα R88DWN15HML2 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα Servo Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα OMNUC W Series Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Servo AC 200 ~ 230VAC Supply 11.6A 230 V Load Τρέχουσες - εξόδου 11.6A