R88D-KT75H
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SERVO DRIVER 44A 240V LOAD
Φύλλα δεδομένων: R88D-KT75H.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 16 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R88D-KT75H
Αριθμός εξαρτήματος R88D-KT75H Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SERVO DRIVER 44A 240V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16 pcs Φύλλο δεδομένων R88D-KT75H.pdf
Βάρος 29 lbs (13.2kg) Ισχύς - Φορτίο 7.5kW
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Τάση - Φορτίο 240 V
Τύπος Module Σειρά Accurax G5
Αλλα ονόματα R88DKT75H Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα Servo Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Serial, USB Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Accurax G5 Series
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Servo AC 200 ~ 240VAC Supply 44A 240 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 44A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Servo AC