R88D-KT15F
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD
Φύλλα δεδομένων: R88D-KT15F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 50 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R88D-KT15F
Αριθμός εξαρτήματος R88D-KT15F Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50 pcs Φύλλο δεδομένων R88D-KT15F.pdf
Βάρος 4.1 lbs (1.9kg) Ισχύς - Φορτίο 1.5kW
Τάσης - Προμήθεια 380 ~ 480VAC Τάση - Φορτίο 480 V
Τύπος Module Σειρά Accurax G5
Αλλα ονόματα R88D-KT15F-ND
R88DKT15F
Z10008
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα Servo Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Serial, USB Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Accurax G5 Series
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Servo AC 380 ~ 480VAC Supply 4.7A 480 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 4.7A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Servo AC