R88D-KN15F-ECT
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD
Φύλλα δεδομένων: R88D-KN15F-ECT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 41 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R88D-KN15F-ECT Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41 pcs Φύλλο δεδομένων R88D-KN15F-ECT.pdf
Βάρος 4.1 lbs (1.9kg) Ισχύς - Φορτίο 1.5kW
Τάσης - Προμήθεια 380 ~ 480VAC Τάση - Φορτίο 480 V
Τύπος Module Σειρά Accurax G5
Αλλα ονόματα R88DKN15FECT Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα Servo Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση EtherCAT, USB Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Accurax G5 Series
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Servo AC 380 ~ 480VAC Supply 4.7A 480 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 4.7A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Servo AC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R88D-KN10H-ECT-R
R88D-KN10H-ECT-R
Περιγραφή: SERVO DRIVER 5.9A 240V LOAD
Σε απόθεμα: 22 pcs
Κατεβάστε: R88D-KN10H-ECT-R.pdf
RFQ
R88D-KN15F-ECT-R
R88D-KN15F-ECT-R