MYA-LA12-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY 12V
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 463 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MYA-LA12-DC12
Αριθμός εξαρτήματος MYA-LA12-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 463 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) - Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης - εναλλαγή τάσης -
Σειρά MYA Τύπος ρελέ -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα MYALA12DC12
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Relay 12VDC Coil Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας - πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος - πηνίο ισχύος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MYA-LA2 DC24
MYA-LA2 DC24
Περιγραφή: RELAY 24V