MY4ZH-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY4ZH-AC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Φύλλα δεδομένων: MY4ZH-AC24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY4ZH-AC24
Αριθμός εξαρτήματος MY4ZH-AC24 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1319 pcs Φύλλο δεδομένων MY4ZH-AC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 7.2 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 125VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY4H Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY4ZHAC24 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 24VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 180 Ohms πηνίο ισχύος 1.1 VA
πηνίο Τρέχουσα 46.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MY4ZH-US DC12
MY4ZH-US DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Σε απόθεμα: 1226 pcs
Κατεβάστε: MY4ZH-US DC12.pdf
RFQ
MY4Z-D DC24
MY4Z-D DC24
Σε απόθεμα: 2416 pcs
Κατεβάστε: MY4Z-D DC24.pdf
RFQ
MY4ZH-US AC110/120
MY4ZH-US AC110/120
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Σε απόθεμα: 993 pcs
Κατεβάστε: MY4ZH-US AC110/120.pdf
MY4Z-D DC6
MY4Z-D DC6
Περιγραφή: RELAY GEN PUR 4PDT 6VDC W/DIO
Κατεβάστε:
MY4ZH-AC110/120
MY4ZH-AC110/120
Κατεβάστε: MY4ZH-AC110/120.pdf
MY4ZH-DC24
MY4ZH-DC24
Κατεβάστε: MY4ZH-DC24.pdf
MY4ZH-US AC24
MY4ZH-US AC24
Κατεβάστε: MY4ZH-US AC24.pdf
MY4Z-D DC12
MY4Z-D DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PUR 4PDT 12VDC W/DIO
Κατεβάστε:
MY4ZH-US DC24
MY4ZH-US DC24
Κατεβάστε: MY4ZH-US DC24.pdf
MY4Z-S   AC110/120
MY4Z-S AC110/120
Κατεβάστε: MY4Z-S AC110/120.pdf
MY4Z-D DC48
MY4Z-D DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PUR 4PDT 48VDC W/DIO
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών