MY4-DC48-EL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V
Φύλλα δεδομένων: MY4-DC48-EL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY4-DC48-EL
Αριθμός εξαρτήματος MY4-DC48-EL Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6203 pcs Φύλλο δεδομένων MY4-DC48-EL.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY4DC48EL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.56 kOhms πηνίο ισχύος 900 mW
πηνίο Τρέχουσα 18.8mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MY4-GS AC12
MY4-GS AC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURP 4PDT
Σε απόθεμα: 4485 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MY4-DC6-EL
MY4-DC6-EL
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 3A 6V
Σε απόθεμα: 7212 pcs
Κατεβάστε: MY4-DC6-EL.pdf
RFQ
MY4-GS AC220/240
MY4-GS AC220/240
Περιγραφή: RELAY GEN PURP W/IND
Κατεβάστε: MY4-GS AC220/240.pdf
MY4-D-J DC48
MY4-D-J DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURP 4PDT
Κατεβάστε:
MY4-DC100/110-EL
MY4-DC100/110-EL
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V