MY4-02-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Φύλλα δεδομένων: MY4-02-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY4-02-DC12
Αριθμός εξαρτήματος MY4-02-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15322 pcs Φύλλο δεδομένων MY4-02-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY4-02-DC12-ND
MY402DC12
Q694612
Z10473
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 160 Ohms πηνίο ισχύος 900 mW
πηνίο Τρέχουσα 75.0mA