MY3-DC100/110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3-DC100/110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V
Φύλλα δεδομένων: MY3-DC100/110.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY3-DC100/110
Αριθμός εξαρτήματος MY3-DC100/110 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6318 pcs Φύλλο δεδομένων MY3-DC100/110.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY3DC100110 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 3PDT (3 Form C)
πηνίο τάσης 110VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 11 kOhms πηνίο ισχύος 900 mW
πηνίο Τρέχουσα 9.1mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MY3-AC110/120
MY3-AC110/120
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
Σε απόθεμα: 4265 pcs
Κατεβάστε: MY3-AC110/120.pdf
RFQ
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 240V
Σε απόθεμα: 5748 pcs
Κατεβάστε: MY3-AC220/240.pdf
RFQ
MY3-AC6
MY3-AC6
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE 3PDT 5A 6V