MY3-02-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3-02-DC48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 48V
Φύλλα δεδομένων: MY3-02-DC48.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY3-02-DC48
Αριθμός εξαρτήματος MY3-02-DC48 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4276 pcs Φύλλο δεδομένων MY3-02-DC48.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY302DC48 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 3PDT (3 Form C)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.6 kOhms πηνίο ισχύος 900 mW
πηνίο Τρέχουσα 18.5mA