MY2N-D2-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2N-D2-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: MY2N-D2-DC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MY2N-D2-DC24
Αριθμός εξαρτήματος MY2N-D2-DC24 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4347 pcs Φύλλο δεδομένων MY2N-D2-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά MY Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MY2N-D2-DC24-ND
MY2ND2DC24
Z5738
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Diode, LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 636 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 37.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Περιγραφή: RELAY GEN PURP DPDT
Σε απόθεμα: 4164 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MY2N-D2 DC12
MY2N-D2 DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURP W/DIODE
Σε απόθεμα: 4256 pcs
Κατεβάστε: MY2N-D2 DC12.pdf
RFQ
MY2N-D2 DC6 (S)
MY2N-D2 DC6 (S)
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V
Κατεβάστε: MY2N-D2 DC6 (S).pdf
MY2N-D2-J DC12
MY2N-D2-J DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURP DPDT
Κατεβάστε:
MY2N-D2 DC24 (S)
MY2N-D2 DC24 (S)
Κατεβάστε: MY2N-D2 DC24 (S).pdf
MY2N-D2 DC48 (S)
MY2N-D2 DC48 (S)
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V