MX2-AB015-VP
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 182 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 182 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX2-AB015-VP
Αριθμός εξαρτήματος MX2-AB015-VP Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 182 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος 3.9 lbs (1.8kg) Ισχύς - Φορτίο 1.5kW
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Τάση - Φορτίο 240 V
Τύπος Module Σειρά MX2
Αλλα ονόματα MX2AB015VP Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα AC Motor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση - Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα MX2 Series
Χαρακτηριστικά Servo Kit Λεπτομερής περιγραφή Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 8A 240 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 8A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Variable Frequency Drive (VFD)